Витяг про місце реєстрації у Дії

За допомогою застосунку Дія відтепер можна абсолютно безкоштовно та усього за декілька хвилин замовити та отримати на руки електронний витяг про зареєстроване місце проживання. Сформований документ містить QR-код, що дозволяє використовувати його для замовлення різних державних послуг, відкриття банківського рахунку тощо.
Як це працює?

  1. Увійдіть у застосунок Дія зручним для себе способом та оновіть його до останньої версії. Для цього виберіть «Меню» — «Оновити застосунок».
  2. Після оновлення перейдіть у розділ «Послуги» та виберіть пункт «Довідки та витяги».
  3. У переліку, що з’явиться на дисплеї телефону, знайдіть та виберіть «Витяг про місце проживання», а потім – «Замовити витяг».
    ❗ Якщо відомості про зареєстроване місце проживання зберігаються у державному реєстрі, за декілька хвилин буде сформовано електронний витяг. Переглянути його можна у тому ж розділі, де і замовляється послуга («Витяг про місце проживання»).
    ☝️Звертаємо увагу, що сформований pdf-документ буде доступний для завантаження та перегляду протягом 24 годин. Також прямо із застосунку його можна направити на електронну пошту або поділитися ним через соціальні мережі.

Оставить комментарий

avatar
  Подписаться  
Уведомление о