Захист ваших прав в інтернеті

Досить часто трапляються ситуації, коли в інтернеті неправомірно розміщують інформацію стосовно публічних осіб або керівників деяких підприємств. Відомості можуть публікуватися в мережі інтернет конкурентами з метою дискредитації особи. Опублікована інформація може завдавати як моральної, так і матеріальної шкоди.

Подібна історія трапилася з одним з адвокатів нашої компанії. Хочемо поділитися з вами цим кейсом детальніше.

Від фінансового моніторингу одного з банків України наш адвокат дізнався, що на інтернет-сайті, який позиціонує себе як Юридичний портал росії, в розділі «Юристи» розміщені відомості про спеціаліста, а саме: прізвище та ім’я, фото. Нижче під фото — невідомі російський номер телефону і російська поштова адреса.

Через те, що неправдиві відомості про адвоката розміщені на російськомовному ресурсі, що позиціонує себе як Юридичний портал росії, у клієнтів могла складатися хибна думка про те, що Адвокатська компанія чи адвокат мають зв’язки з росією та працюють в цій країні, що є неприпустимим з точки зору моралі.

Подібну ситуацію ми вирішили не залишати напризволяще. За допомогою сервісу WHO IS ми встановили власника інтернет-сайту, на якому була розміщена інформація, яку необхідно видалити. Після чого написати власнику сайту, хостинг-провайдеру та реєстратору доменного імені з вимогою видалити інформацію, яка завдає шкоди честі, гідності та діловій репутації.

Наступного дня після відправлення листа, розміщена публікація була видалена! Тому пам’ятайте, що вихід є в будь-якій ситуації. Якщо вам потрібна допомога при видаленні контенту з мережі інтернет — звертайтеся за телефонами: (044)394 90 77 та (093) 611 13 13.

Оставить комментарий

avatar
  Подписаться  
Уведомление о