✍️ Постановою КМУ №505 усунуто низку недоліків попереднього механізму звернення українців щодо пошкодженого чи знищеного майна внаслідок військової агресії з боку росії.
👉 Тепер Порядок поширюється не тільки на фізичних, а й ще на юридичних осіб, об’єкти нерухомого майна яких знищено або пошкоджено внаслідок бойових дій з боку рф (з 24.02.22р.).
👉 Розширено поняття термінів знищеного та пошкодженого нерухомого майна.
👉 Буде створено Реєстр пошкодженого та знищеного майна.
👉 Незважаючи на те, що тепер повідомлення подаватимуть до Реєстру пошкодженого та знищеного майна, порядок його подання не змінився.
Інформаційне повідомлення може бути подане:
📌 фізичною особою:
самостійно через «Дію»;
через ЦНАП або нотаріуса.
📌 юридичною особою:
через електронний кабінет користувача на порталі «Дія»; заповнити інформаційне повідомлення.

Оставить комментарий